služby

Ve studiu Vám mohu nabídnout kompletní péči o Vaši pleť, postarám se i o Vaše ruce a nehty. Spokojenost mých klientek je pro mne prioritou a proto využívám pouze ty nejlepší produkty.

Payot

Payot patří mezi přední světové kosmetické značky. Je to také jedna z nejstarších francouzských kosmetických značek (založeno 1927). Tento institut přináší výrobky, které pečují o pleť v souladu s jejím typem i stavem.

Jejich produkty jsou přírodní a aktivní látky jsou vybírány tak, aby vyrovnávaly buněčné nedostatky v pokožce.

Jessica

Jessica byla první dámou v péči o nehty. Její Jessica geleration je gel v lahvičce, který vypadá jako lak, ale uchovává si životnost gelu. Je ideální řešením pro aktivní ženy, které chtějí pohodlí a snadnou a rychlou aplikaci, případně její odstranění. Bezkonkurenční je barevná stálost a velmi vysoký lesk laku.

Jessica geleration ochrání přirodní nehet a odstraňování nezpůsobuje žádné škody. Je tedy zachována harmonie s filozofií péče o nehty od Jessicy.

Nu Skin

Galvanic Spa System je lázeňská péče domů, která díky galvanickým proudům, spolu s patentovanými pleťovými gely omlazuje pleť, zjemní vrásky a oživí pokožku. Malé galvanické napětí přenáší klíčové složky pro Vaši pleť do pokožky, aby se dostatečně pročistila, hydratovala a zlepšovala si cirkulaci.

Přístroj Belex 08

Kompletně vybavený přístroj určený pro ošetření obličeje. Mezi jeho hlavní přednosti patří mnoho různých funkcí, od základního čištění pleti až po specifické typy ošetření - například hydratační, zpevňující, revitalizační a další.

P-Shine

P-Shine je druh japonské péče o nehty. Je vhodná pro většinu nehtových skupin.

Principem je zalešťování včelího pylu a křemičité hlinky na nehet speciální leštikou. Díky tomu nehet získává vysoký lesk a hladký povrch a zároveň díky tomuto ošetření je podpořeno prokrvení nehtu a jeho zdravý růst.

Parafínový zábal

Zábal je vhodný pro všechny typy pokožky. Zvyšuje prokrvení rukou, otevírá póry a pokožka díky tomu rychlejí vstřebává výživné látky. Po aplikaci zábalu je pokožka rukou vláčná, vyživená a hydratovaná.

Nejlepší využití nalézá toto ošetření v zimě, kdy je Vaše pokožka vysušená a popraskaní vlivem nižších teplot.

Chemický peeling

Přináší pleti hloubkovou obnovu a silné omlazení, je neinvazivní a regenerace pleti nastává ihned po jeho aplikaci. Výsledkem je rozjasněná, prozářená a sjednocená pleť.

Působí tak, že šetrně odstraní vrchní část rohové vrstvy pleti s odumřelými buňkami, suchou kůží, usazeným kožním mazem, pigmentacemi a různými nečistotami, které způsobují nepěkný a nezdravý vzhled pokožky.

Chemický peeling také zmírňuje nebo zcela odstraňuje jemné i hlubší vrásky, pigmentové skvrny, jizvičky po akné a rozšířené či ucpané póry.

Aplikace chemického peelingu je vhodná v podzimních a jarních měsících. Měla byste podstoupt šest až osm sezení v intervalu dvou až čtyř týdnů. Pro dosažení požadovaných výsledků je velice důležité po ošetření používat doporučené přípravky.

Mesoderma Q System

Je inovačním ošetřením pomocí otočného válečku s mikrojehličkami, které šetrně pronikají do vrchní vrstvy pokožky. Stimulují zde tvorbu kolagenovýh a elastinových vláken. Výrazně urychlují regeneraci a růst nové tkáně, která vyplní staré vrásky a jizvičky.

Mesoderma Q System je rychlé a cenově dostupné ošetření, které pomůže i tam, kde ostatní metody zklamaly.